Garanti ve İade

İptal ve İade

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile

[email protected] mail adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir.İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları %100 garanti ileRENKLİCAM tarafından karşılanacaktır.

 

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

 Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. RENKLİ CAM olarak %100 garanti ile kargo esnasında oluşabılecek zararlar tarafımızca bize bildirildikten sonraki 3 iş günü içinde tarafınıza kargolama görevini ifa edecektir.

 

III. Hatalı Ürünler

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili

[email protected] mail adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.
İşte bu sebeblerden ötürüdür ki %100 ürün garantisi ve müşteri memnuniyeti ile RENKLİ CAM diğer rakiplerinden ayrışmıştır.
KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER........

Yükleniyor...