Hakkımızda

Renkli Cam Hakkında

 
2015 yılından beridir züccaciye sektöründe hizmet veren firmamız yenilikçi,dinamik ve müşteri odaklı çalışmaları ile sektöründe öncülük yapmaya hakkazanmış ve birçok rakiplari için örenek teşkil etmiştir.
Biliyoruzki: yaptımız iş konum itibariyle zor ve bir okadar meşakkatli bir uğraş olup siz saygıdeğer müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak adına 7/24 ekiplerimizle çalışarak daha iyi bir hizmet nasıl sağlanır düşüncesiyle çözümler üretmeye çalışıyoruz.
Çünkü;

Herşeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Renkli cam ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."
Belki hiç bir e-ticaret şirketinin yada mağzanın yapmadığı kadar çok ürün, ürün tasarımı, web teknolojileri ve reklamcılık gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."
Diğer e-ticaret firmalarından ve parakende mağaza firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm e-ticaret devleri ve parakende satış liderlerini araştırarak ve takip ederek  bu kişilere ulaşarak sürekli olarak  işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin memnuniyeti önceliğimiz oluyor.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı e-ticaret platformunda ve mağazalarımızda işlerimizi  aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu işleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.
Elbette Renkli Cam’ı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi e-ticaret platformlarımıza ve mağazamıza  bekliyoruz...

 
Yükleniyor...