Genel Bakış

İade ve geri ödeme politikamız 30 gün sürmektedir. Satın alma işleminizin üzerinden 30 gün geçtiyse, size tam bir geri ödeme veya değişim sunamayız.

İade için uygun olabilmesi için, ürününüzün kullanılmamış ve aldığınız aynı durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında olmalıdır.

Bazı mal türleri iade edilmekten muaftır. Yiyecek, çiçek, gazete veya dergi gibi çabuk bozulan ürünler iade edilemez. Ayrıca mahrem veya sıhhi ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar içeren ürünleri de kabul etmiyoruz.


İade edilemeyen ek ürünler:

  • Hediye Kartları
  • İndirilebilir yazılım ürünleri
  • Bazı sağlık ve kişisel bakım ürünleri

İadenizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma belgesine ihtiyacımız var.


Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye geri göndermeyin.


Yalnızca kısmi geri ödemelerin yapıldığı belirli durumlar vardır:


  • Belirgin kullanım izleri olan kitap
  • Açılmış CD, DVD, VHS kaset, yazılım, video oyunu, kaset veya vinil plak.
  • Orijinal durumunda olmayan, bizim hatamızdan kaynaklanmayan nedenlerle hasar görmüş veya eksik parçaları olan herhangi bir ürün.
  • Teslimattan sonra 30 günden fazla iade edilen herhangi bir ürün

Para İadeleri

İadeniz alınıp incelendikten sonra, iade ürününüzü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca iadenizin onaylandığını veya reddedildiğini de size bildireceğiz.


Onaylanmanız halinde, iadeniz işleme alınacak ve belirli bir gün içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır..


Geç veya eksik geri ödemeler

Henüz para iadesi almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.


Ardından kredi kartı şirketinizle iletişime geçin, iadenizin resmi olarak gönderilmesi biraz zaman alabilir.


Ardından bankanızla iletişime geçin. Para iadesi gönderilmeden önce genellikle biraz işlem süresi vardır.


Tüm bunları yaptıysanız ve hala para iadenizi almadıysanız, lütfen info@renklicam.com.tr adresinden bizimle iletişime geçin.


İndirimli ürünler

Yalnızca normal fiyatlı ürünler iade edilebilir. İndirimli ürünlerin iadesi yapılamaz.


Değişimler


Ürünleri yalnızca kusurlu veya hasarlı olmaları durumunda değiştiriyoruz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bize info@renklicam.com.tr adresinden bir e-posta gönderin ve öğenizi şu adrese gönderin: Karataş Mahallesi, 103424 no'lu cadde Zümrüt Evler no:31 iç kapı 13 Gaziantep/Şahinbey adresine gönderin.


Hediyeler


Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlenmiş ve doğrudan size gönderilmişse, iadenizin değeri kadar bir hediye kredisi alacaksınız. İade edilen ürün teslim alındığında, size bir hediye sertifikası postalanacaktır.


Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlenmemişse veya hediye veren kişi siparişi daha sonra size vermek üzere kendisine göndermişse, hediye verene para iadesi göndereceğiz ve iadenizden haberdar olacaklardır.


Nakliye iadeleri


Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese postalamanız gerekir:

Karataş Mahallesi, 103424 no'lu cadde Zümrüt Evler no:31 iç kapı 13 Gaziantep/Şahinbey

Ürününüzü iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekten sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Para iadesi alırsanız, iade kargo ücreti para iadenizden düşülecektir.


Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürününüzün size ulaşma süresi değişebilir.


Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız, izlenebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü teslim alacağımızı garanti etmiyoruz.


Yardıma mı ihtiyacın var?


İade ve geri ödemelerle ilgili sorularınız için info@renklicam.com.tr adresinden bize ulaşın.